Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Лазерна епіляція вусів

Лазерна епіляція волосся над верхньою губою є для багатьох жінок єдиною можливістю позбутися волосся у цій зоні. Центр Laser Hall запрошує всіх, кому знайома дана проблема, записатися на процедуру. Ми працюємо на новому устаткуванні. Процедуру проводять спеціалісти, які мають необхідну підготовку. Ви без болю, ризиків для здоров’я назавжди позбавитеся вусиків. Записатися на консультацію можна телефоном. Будемо раді відповісти на всі запитання.

Видалення волосся над губою лазером

Будь-яка рослинність, крім вій, брів, сприймається жінкою як естетична проблема. Вона може виникнути через гормональний збій, неправильну роботу щитовидної залози, генетичну схильність. Одна справа – світлий пушок, зовсім інша – жорстке волосся, яке складається у справжні вуса. Небажана рослинність на обличчі для багатьох представниць прекрасної статі стає причиною комплексів, підвищеної уваги з боку оточуючих. Якщо одну волосину можна висмикнути пінцетом, то густа рослинність вимагає особливого підходу. Позбавлятися її жінки намагаються різними способами. Але не всі методи безпечні та безболісні.

  • Маніпуляції бритвою провокують зростання жорсткого, товстого волосся. Волоски вростають у шкіру, з’являється роздратування. І гоління вирішує проблему лише на кілька годин. Дуже скоро над губою з’являється жорстка щетина.
  • Пінцет допомагає, якщо проблема в одному волоску. Але вже через тиждень волосинка знову виростає. І знову доводиться братися за інструмент.
  • Віск чи цукор не підходять для впливу на носогубний трикутник, оскільки шкіра тут надзвичайно ніжна, чутлива. Ці методи можуть призвести до опіку, сильних болючих відчуттів.

Найбільш щадним, безпечним способом залишається лазерне видалення волосків. Він допомагає назавжди позбутися небажаної рослинності. Проводиться процедура лише в салоні, лише досвідченим фахівцем, який пройшов необхідну підготовку. За 4-7 сеансів повністю припиняється зростання волосків.

Як відбувається процедура

Промінь лазера впливає тільки на пігмент волоска, нагріваючи його. Від цього руйнується цибулина, і волосинка перестає рости. Метод називають безпечним, тому що інтенсивний світловий потік не торкається шкіри, діючи тільки на фолікул. Лазерна епіляція вусів у дівчат триває 15-20 хвилин. Особливої ​​підготовки не потрібно. Після сеансу на місці впливу може залишитися хіба що легке почервоніння, яке пройде через кілька годин.

Видалення волосків над губою за один сеанс неможливе. Лазер діє тільки на волосся у фазі росту, сплячі фолікули залишаються недоторканими. Тому для результату потрібно 4-8 сеансів.

Фахівець може порекомендувати використовувати між процедурами спеціальні засоби, що уповільнюють зростання волосся, також використання спеціального крему від сонця, якщо це літо.

Переваги лазерної епіляції

  • Лазер назавжди видаляє волосся будь-якої товщини, жорсткості (крім світлого гармата) на будь-якій ділянці тіла.
  • Процедура безболісна і триває 15-20 хвилин.
  • Ціна лазерної епіляції вусиків у жінок настільки доступна, що скористатися послугою можуть широкі верстви населення.
  • Невеликий список протипоказань, дізнатися який можна у нашого консультанта.
  • Мінімальні ризики та відсутність ускладнень.

Дзвоніть, запис на лазерну епіляцію відкрито!