Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Лазерна епіляція брів

Центр лазерної епіляції «Laser Hall» пропонує послугу видалення небажаного волосся на обличчі, а саме в зоні міжбров’я та лінії брів. Лазерна епіляція між бровами передбачає, що лінія волосся в цій зоні буде відкоригована з урахуванням побажань клієнтки.

Актуальність послуги

Гарні брови надають обличчю виразності. Їхня акуратна форма робить очі яскравішими. Ну а неакуратні брови можуть зробити обличчя похмурим, навіть агресивним. Лазерна епіляція спрямована не тільки на надання їм правильної лінії, але й позбавлення дівчини таких косметичних дефектів як нерівномірний ріст волосків або надмірно густа рослинність над очима, переніссі.

Вищипувати зайві волоски пінцетом дуже боляче. Не всі жінки готові зазнавати дискомфорту. При цьому волосинки дуже швидко виростають знову, доводиться постійно повторювати процедуру, щоб підтримувати обрану форму. Сучасна косметологія пропонує вирішення цієї проблеми.  

Лазерна епіляція міжбрів’я для чоловіків

Не тільки жінки, а й чоловіки часто вдаються до такої процедури, як лазерна епіляція міжбров’я. Ця процедура цікавить чоловіків, які хочуть виглядати привабливо, ретельно стежать за своєю зовнішністю.

Густі брови не завжди виглядають естетично привабливими. Волоски стирчать у різні боки, мають різну довжину. Від цього брови виглядають «кудлатими». Часто представники сильної статі стрижуть волосся, корегують форму брів бритвою. Результат таких маніпуляцій може бути несподіваним. Тому краще не ризикувати. Оптимальним рішенням буде похід у салон. Лазерна епіляція дозволяє будь-якому відвідувачу нашого Центру стати володарем акуратних брів, які підкреслять мужність образу. Процедура включає не тільки регулювання густоти волосяного покриву, але й видалення волосся з перенісся.

Як відбувається лазерна корекція?

Видалення волосків за допомогою лазера допомагає видалити небажані волоски швидко, безболісно, ​​назавжди. Принцип роботи спеціального обладнання ґрунтується на впливі світлового потоку на фолікул. Цибулина руйнується, а довколишні тканини, шкіра залишаються непошкодженими. Метод визнаний найбезпечнішим та найменш болючим з усіх, що використовуються для видалення небажаної рослинності.

Для повного припинення росту волосків у певній зоні потрібно кілька сеансів. Це пояснюється тим, що лазер діє тільки на волосинки у фазі зростання. Сплячі фолікули залишаються непошкодженими. А значить, через деякий час на місці впливу може з’явитися нове волосся. Таких сеансів може знадобитися 4-8. Після повного курсу брови назавжди набудуть бажаної форми.

Особливого догляду за зоною впливу після процедури не потрібно. Почервоніння шкірного покриву пройде через 10-12 годин. Обмеженнями є засмага у перші дні після епіляції, а також відвідування сауни та лазні у перші три доби. Під час прогулянок рекомендується використовувати сонцезахисний крем для тіла.

Лазерна епіляція міжбров’я в Одесі

Турботу про красу можна довіряти лише фахівцям. Інакше гарантувати результат неможливо. У нашому Центрі використовується професійне обладнання, а всі майстри пройшли необхідну підготовку.

Наші відвідувачі обов’язково оцінять доступні ціни на лазерну епіляцію брів, а також бонуси та акції, які ми проводимо для нових та постійних клієнтів.

Запрошуємо вас по телефону записатися на очну консультацію. Також ви можете поставити запитання менеджеру про саму процедуру, протипоказання. Привітний персонал, затишна атмосфера Центру додадуть комфорту в кожну вашу візит.