Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Лазерна епіляція для чоловіків

Публічні люди – актори, телеведучі, моделі, бізнесмени – повинні ретельно стежити за зовнішністю. Їхній статус зобов’язує на публіці з’являтися в ідеальному образі. Їхня краса оцінюється шанувальниками, шанувальниками, суспільством. І стосується це не лише жінок, а й чоловіків. І чоловікам доводиться непросто.

Кожен новий день у них починається з гоління. На це витрачаються час і сили, і сама процедура – ​​не найприємніша. Кардинально виправити ситуацію дозволяє чоловіча лазерна епіляція. Все більше чоловіків звертаються до спеціалізованих салонів за цією послугою. А коли отримують можливість оцінити результат та всі його переваги, то знову приходять до майстра за видаленням небажаного волосся на інших ділянках тіла: у пахвових зонах, на грудях, животі, спині, на руках. Сучасна косметологія дозволяє задовольнити потреби клієнтів. А невисока ціна на лазерну епіляцію для чоловіків робить процедуру доступною не лише для представників бомонду, а й для широких верств населення.

ТривалістьЗона процедуриВартість
15 хвБрові220 грн
10 хвМіжбров’я140 грн
30 хвОбличчя підлогу.750 грн
20 хвВерхня губа200 грн
20 хвПідборіддя210 грн
15 хвЛінія чола230 грн
15 хвВіскі220 грн
20 хвЩоки+віскі440 грн
15 хвЩоки250 грн
15 хвВуха210 грн
40 хвСпина1350 грн
15 хвБіла лінія живота 250 грн
15 хвКрижова область340 грн
15 хвЗона декольте250 грн
20 хвГруди650 грн
20 хвЖивіт730 грн
20 хвПлечі560 грн
20 хвПередня або задня поверхня шиї360 грн
30 хвШия повністю680 грн
10 хвПахвові області400 грн
10 хвРуки до ліктя600 грн
30 хвРуки по всій довжині830 грн
10 хвКисті рук280 грн
20 хвНоги1850 грн
20 хвГомілки850 грн
20 хвГомілки (включаючи коліна)950 грн
40 хвБикини870 грн
20 хвЛобок500 грн
20 хвСідниці700 грн
30 хвМіжрічна складка400 грн
30 хвСтегна920 грн

Чому чоловіків приваблює епіляція?

Порізи, подразнення шкіри, щетина, що з’являється вже через кілька годин після гоління – з такими наслідками видалення волосся на обличчі бритвою стикаються тисячі чоловіків. А надмірна рослинність на інших ділянках тіла стає причиною розвитку патогенних мікроорганізмів, тому що густий волосяний покрив ускладнює проведення гігієнічних процедур. Якщо все це вам знайоме, пора позбавлятися першопричини!

Лазерна епіляція для чоловіків у Львові доступна для вас. Процедура абсолютно безболісна, безпечна та не займає багато часу. Метод дозволяє назавжди видалити волоски та отримати відмінний естетичний результат – гладку шкіру без чорних крапок та почервоніння.

Особливість методики полягає в тому, що інтенсивний світловий промінь згубно впливає на цибулину, руйнуючи її. За один спалах гине кілька фолікул у стадії активного зростання. На «сплячі» цибулини лазер не діє. Тому потрібно буде пройти декілька сеансів. Повний курс видалення волосків з однієї зони складається з 7-8 сеансів, які проводяться з інтервалом в 4-6 тижнів. Після цього зростання волосся на цій ділянці тіла повністю припиняється.

Лазерна епіляція має деякі протипоказання. Ви можете отримати детальну інформацію щодо них у нашого фахівця.

Найкращий центр епіляції в Одесі для чоловіків

Центр лазерної епіляції «LaserHall» відомий не лише в Одесі, а й у всій Україні. До нас приходять чоловіки – мешканці Харкова, Львова, Рівного та інших міст України. Як правило, це туристи, які приїхали на відпочинок і вирішують привести себе до ладу перед відвідуванням пляжу. Щодо одеситів, то вони давно оцінили високий рівень сервісу, професіоналізм косметологів, незмінно відмінний результат, який отримуємо завдяки використанню в нашій компанії сучасного обладнання.

Дізнатися подробиці та записатися на процедури

Чому чоловіків приваблює епіляція?

Порізи, подразнення шкіри, щетина, що з’являється вже через кілька годин після голення – з такими наслідками видалення волосся на обличчі бритвою стикаються тисячі чоловіків. А надмірна рослинність на інших ділянках тіла стає причиною розвитку патогенних мікроорганізмів, тому що густий волосяний покрив ускладнює проведення гігієнічних процедур. Якщо все це вам знайоме, настав час позбавлятися першопричини!

Лазерна епіляція для чоловіків у Львові доступна для вас. Процедура абсолютно безболісна, безпечна та не займає багато часу. Метод дозволяє назавжди удалити волоски та отримати відмінний естетичний результат – гладку шкіру без чорних крапок та почервоніння.

Особливість методики полягає в тому, що інтенсивний світловий промінь згубно впливає на луковицю, руйнуючи її. За один спалах гине кілька фолікул у стадії активного зростання. На «сплячі» лукуліні лазер не діє. Тому потрібно буде пройти декілька сеансів. Повний курс видалення волосків з однієї зони складається з 7-8 сеансів, які проводяться з інтервалом у 4-6 тижнів. Після цього зростання волосся на цій ділянці тіла повністю припиняється.

Лазерна епіляція має деякі протипоказання. Ви можете отримати детальну інформацію щодо них у нашого фахівця.