Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Лазерна епіляція обличчя

Одна з найбільш затребуваних послуг, за якою звертаються чоловіки та жінки до салонів краси. Завдяки новим можливостям косметології позбавитися волосся на обличчі можна раз і назавжди.

Кому може бути цікаве видалення волосся на обличчі лазером?

Не тільки для чоловіків, а й для жінок рослинність на обличчі може стати проблемою. Гормональний збій, генетична схильність – ці чинники можуть спричинити те, що у жінки з’являються вусики, які навіть після видалення пінцетом виростають знову і знову. Центр «Laser Hall» запрошує всіх, хто хоче назавжди позбутися небажаного волосся на щоках, підборідді, зоні носогубного трикутника, лобі. Процедура дозволяє назавжди забути про густу або рідкісну, але «стійку» рослинність, яка може викликати емоційний та фізичний дискомфорт.  

Для чоловіків

Лазерна епіляція волосся на підборідді для чоловіків – справжній порятунок для тих, хто втомився від потреби щоденного гоління. Порізи, волоски, що вросли, подразнення шкіри, чорні крапки і щетина, яка з’являється буквально через пару годин після маніпуляцій бритвою – якщо все це вам знайоме, і ви не хочете з цим більше миритися, то чекаємо вас в нашому Центрі. Лазерна епіляція бороди – саме те, що допоможе вам назавжди забути про ці неприємні наслідки.

Також дана послуга підходить тим чоловікам, у кого волосся на щоках і підборідді росте нерівномірно. Навіть незначна щетина виглядає в цьому випадку не естетично, а голитися кілька разів на день – це справжнє випробування.

Особливості процедури

Лазерна епіляція – метод видалення волосся на будь-якій ділянці тіла. Перевагою цього способу є те, що:

  • волоски повністю перестають рости (після повного курсу);
  • шкіра не травмується, не з’являється роздратування;
  • немає щетини;
  • не виникає свербіж та алергія (при дотриманні технології та відсутності особистої непереносимості).

Видалення волосся лазером може проводитися на великій площі або невеликій ділянці. Наприклад, дуже часто приходять, щоб скористатися послугою «Лазерна епіляція в носі».

У нашому Центрі використовується сучасне лазерне обладнання, а сеанс проводить спеціаліст, який пройшов професійну підготовку. Ці фактори дозволяють нам впевнено гарантувати відвідувачам повну безпеку та ефективний результат.

Як відбувається лазерна епіляція лазером на обличчі?

Принцип роботи лазера в даній технології ґрунтується на впливі потужного світлового потоку на фолікул. Волосяна цибулина гине, волосинка перестає рости. Діє лазерний потік вибірково, тому шкіра навколо місця впливу не ушкоджується.

На жаль, позбутися рослинності за один раз не вийде, оскільки лазерний потік впливає тільки на волоски у фазі активного росту. «Сплячі» цибулини не руйнуються. І через деякий час наші клієнти знову спостерігають появу рослинності. За перший сеанс видаляється приблизно 30% волосся.

Щоб повністю видалити рослинність, потрібно 5-7 сеансів з інтервалом 4-6 тижнів. Після цього волоски назавжди перестають відростати, шкіра стає чистою.

Дуже важливо, що сам сеанс займає 15-20 хвилин. Особливої ​​підготовки не потрібно. Хіба що оптимальна довжина волосин перед видаленням – 2 мм. Легке почервоніння шкірного покриву пройде вже за кілька годин. І ще, цей спосіб епіляції найбезболісніший із усіх, які сучасна косметологія може сьогодні запропонувати.

Процедура має протипоказання, тому рекомендуємо попередньо проконсультуватися у фахівця.

Центр Laser Hall запрошує всіх. Ми спеціалізуємося на лазерній епіляції, тому наші майстри мають тонкощі процедури. Записатися на безкоштовну очну консультацію або безпосередньо на сеанс можна за телефоном. Раді повідомити, що для нових та постійних клієнтів