Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Лазерна епіляція пахв

Видалення небажаного рослинного покриву в зоні пахвових западин несе під собою не лише естетичне навантаження, а й допомагає вирішити питання особистої гігієни. Ці ділянки тіла досить часто мають густий волосяний шар і густо розташовані потові залози, в результаті багато людей стикаються з проблемою неприємного запаху, що походить від пахв навіть при незначному фізичному навантаженні або в стані спокою. Пояснюється це тим, що рясне потовиділення разом зі складністю гігієни через волосся створює сприятливі умови для розвитку патогенної мікрофлори. Звідси неприємний запах, сліди на одязі, дискомфорт.

Вирішити проблему на якийсь час дозволяє видалення небажаних волосків за допомогою бритви, воску, спеціальних кремів. Але вже скоро на місці впливу з’являється щетина, а волосся, що виростає, має ще більш жорстку структуру. Не всі дівчата та юнаки готові регулярно використовувати традиційні методи, щоб видалити рослинність у зоні пахв. Для них і не тільки, для всіх, хто цінує комфорт, мріє про ідеальне тіло, ми пропонуємо послугу «Лазерна епіляція пахвових западин».

Що це процедура?

Тільки уявіть, що ви назавжди забудете про бритву, креми, віск. Ваша шкіра не страждатиме від подразнення та больових впливів. Позбутися назавжди небажаного волосся пахвами – це доступні всім можливості сучасної косметології.

Особливості процедури в тому, що лазерна епіляція зони пахв дозволяє позбутися небажаного волосяного покриву назавжди.  Але і це ще не все. Крім ефективності, метод дає можливість уникнути таких неприємних наслідків, властивих традиційним методам видалення волосся, як:

  • чорні крапки;
  • врослі волоски;
  • роздратування;
  • кропивниця;
  • порізи шкіри;
  • щетину, що з’являється вже за кілька днів.

Крім цього, на відміну від шугарингу або воскової епіляції, лазерна технологія безболісна та безпечна. Спосіб заснований на дії інтенсивного променя світла на цибулину. Фолікул гине, волосинка перестає рости. Найближча ділянка шкіри не страждає. Після епіляції лазером немає опіків, мікротравм шкірного покриву. Сама процедура може тривати 10-15 хвилин. Її тривалість не залежить від густоти проростання волосків та їхньої структури, оскільки лазерне випромінювання діє завжди однаково.

Однією процедурою не обійтися, оскільки лазер діє тільки на волосинки у стадії активного зростання. А «сплячі» цибулини зберігають свій функціонал. Саме тому для отримання ідеально гладкої шкіри може знадобитися 5-8 сеансів.

На завершення процедури косметолог наносить на ділянку впливу мазь з пантенолом, щоб максимально убезпечити шкіру та захистити її. На наступний сеанс можна буде записатися за 4-6 тижнів.

Важливо: лазерна епіляція пахвової області має протипоказання. Ви можете дізнатись про них у нашого менеджера по телефону. Також фахівець надасть безкоштовну консультаційну допомогу, відповість на запитання.

Скільки коштує лазерне видалення волосся в пахвових западинах?

Ціна на лазерну епіляцію пахви  в Центрі “Laser Hall” конкурентна. Тому послуга доступна для широких верств населення. Ну і приємний бонус – знижки новим та постійним клієнтам.

Ми працюємо на новому устаткуванні, що вигідно відрізняє «Laser Hall» у конкурентному середовищі. Фахівці Центру пройшли професійну підготовку. Наш колектив ретельно стежить за підтриманням гігієнічних норм, тому ми гарантуємо своїм пацієнтам повну безпеку.

Довідатись деталі, записатися на очну консультацію до майстра ви можете вже зараз.