Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Лазерна епіляція спини та живота

Чи є спосіб безболісно і назавжди видалити небажані волоски з великої ділянки шкірного покриву? Так. І називається він “Лазерна епіляція волосся на спині, грудях, животі, інших ділянках тіла”. Процедура, що стала доступною для широких верств населення, дозволяє уникнути таких негативних факторів, які властиві іншим методам, як:

  • врослі волоски;
  • свербіж, почервоніння, подразнення шкіри на місці впливу;
  • алергія, біль, дискомфорт.

А ще не варто забувати про колючу щетину, яка з’являється вже на 2-3 день після гоління. Та й самі маніпуляції, наприклад, на спині неможливо виконати самостійно. В цьому немає необхідності. Приходьте до нас і ми допоможемо позбутися небажаної рослинності недорого та у зручний для вас час.

Цікаво: Не лише жінки, а й чоловіки часто приходять до салону, щоб скористатися послугою «Лазерна епіляція волосся на грудях та спині». Як правило, це спортсмени, фотомоделі, а також просто доглянуті чоловіки, котрі ретельно стежать за зовнішністю. А ще надмірна рослинність може викликати подразнення шкіри, сприяти розмноженню патогенної мікрофлори, перешкоджати підтримці гігієни. Часто представники сильної статі не наважуються носити у теплий сезон відкриті майки через рослинність на тілі. Вони часто стають клієнтами нашого Центру.

Переваги лазерної епіляції великих зон тіла

  • Жоден інший метод видалення волосяного покриву не може дати такого тривалого та якісного ефекту. Після 7-8 сеансів волосся повністю перестає рости.
  • Устаткування діє вибірково на фолікул, не торкаючись шкіри та прилеглих тканин.
  • Після процедури не залишається щетини, подразнення, врослих волосків.
  • Не супроводжується хворобливістю. Незначний дискомфорт можна зменшити використанням місцевих знеболюючих спреїв та кремів.
  • Один спалах лазера, який впливає на кілька волосків, триває близько секунди, тому навіть на значних ділянках тіла видалення волосся проходить швидко.

Процедура має деякі протипоказання, дізнатися про які ви можете у наших фахівців на очній консультації або по телефону.

Як відбувається процедура?

Оптимальною довжиною волосків, на які буде вплинути, вважаються 2 мм. Принцип методу заснований на впливі лазерного променя на волосяну цибулину, яка під ним гине. Волоски перестають рости.

Щоб отримати максимальний ефект, фахівець налаштовує обладнання з урахуванням типу волосся та шкіри. Для зниження дискомфорту після сеансу до місця проведення прикладають пакет із льодом. Повторне проводиться через 4-6 тижнів. Послуга є професійним косметологом, який пройшов навчання.

Видалення небажаного волосся в Одесі

Центр лазерної епіляції «LaserHall» запрошує всіх, кого цікавить сервіс, записатися на процедуру заздалегідь, щоб не витрачати час на просиджування у чергах. Нагадуємо, послуга затребувана та популярна.

Наші фахівці працюють із використанням сучасного обладнання. Усі майстри пройшли спеціальну підготовку, що підтверджено сертифікатами. Ми гарантуємо повну безпеку, дотримання міжнародного протоколу, ефективність процедури.

Ціна лазерної епіляції на животі, спині, грудях у нашому Центрі вигідна. Додатково ми пропонуємо бонуси та знижки для нових та постійних клієнтів. Дізнатися всі подробиці по телефону LaserHall.