Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Лазерна епіляція інтимних зон

Інтимна епіляція знайома людству з часів Стародавнього Єгипту. Волоски у сфері бікіні видаляли з естетичної погляду. Вважалося, що ідеальним може бути тільки гладке тіло з ніжною шкірою. Ці ж тенденції та тренди популярні сьогодні. Сучасні жінки та чоловіки, які ретельно стежать за зовнішністю, намагаються видалити небажану рослинність не тільки в пахвових западинах, на грудях, руках, а й в інтимній зоні.

Насамперед видаляли небажане волосся бритвою, воском, спеціальними кремами. Але кожен із цих способів мав власні недоліки. Не слід забувати, що інтимна зона відрізняється ніжною шкірою. Використання бритви загрожує порізами. А в пахвинній ділянці дуже багато дрібних кровоносних судин. Один незграбний рух, і навіть невелика подряпина стане причиною рясної кровотечі. Область глибокого бікіні дуже важко поголити самостійно без порізів. Це ще один мінус цього способу видалення волосся. І не можна не помітити, що вже на 3-4 день ділянка дії покриється гострими, колючими волосками, які доставлятимуть дискомфорт. Вони вростають у шкіру, дратують її.  

Воскова депіляція та метод шугарингу неприйнятні для чутливої ​​області. Крім того, що терпіти дискомфорт здатна далеко не кожна людина, так ще існує ризик опіку ніжної шкіри.

Уникнути цього, а також запобігти такому ефекту як врослі волоски дозволяє лазерна епіляція в інтимних місцях.  

Переваги лазерного видалення волосся в зоні глибокого бікіні

Чи можна назавжди, безболісно та швидко позбутися небажаної рослинності в інтимній зоні? Такий спосіб є, і він отримав найвищі оцінки косметологів та їх клієнтів. Метод називається інтимною лазерною епіляцією. Послугу надають лише спеціалізовані салони, де є необхідне обладнання. А проводити процедуру може лише фахівець, який пройшов навчання.

Популярність та високий інтерес чоловіків та жінок різного віку до лазерної епіляції зони бікіні пояснюється ефективним результатом. Серед переваг методики можна відзначити такі плюси:

  • безболісність;
  • можливість позбутися волосяного покриву назавжди;
  • ідеально гладка шкіра, відсутність чорних крапок, щетини;
  • немає врослих волосків, роздратування, прищів, запалення шкіри;
  • час проведення сеансу займає 20 хвилин;
  • не потрібна спеціальна підготовка.

Епіляція проводиться у кілька етапів. Потрібно 5-8 процедур. Це пояснюється тим, що лазер впливає лише на цибулини з активною фазою росту волосків, а сплячі фолікули зберігають функціонал. Інтервал між сеансами займає 4-5 тижнів.

Скільки коштує процедура?

Лазерна епіляція інтимних зон доступна широким верствам населення. Її вартість вбирається у вартість низки інших косметологічних процедур. А якщо ви звернетеся до Центру Laser Hall, то додатково можете розраховувати на бонуси для нових клієнтів та акції для постійних відвідувачів.

Довіряйте професіоналам

Лазерна епіляція зони бікіні – не складна маніпуляція, якщо за справу береться досвідчений фахівець. Косметолог індивідуально оцінює структуру та товщину волосся у клієнтки, щоб вибрати оптимальний режим роботи лазера. Це виключає опіки, дискомфорт під час та після маніпуляцій.

Всі фахівці Центру Laser Hall пройшли необхідну підготовку, що підтверджено дипломами та сертифікатами. Тому ми гарантуємо очікуваний результат та безпеку процедури. Дізнайтеся деталі по телефону або на очній консультації.