Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Ліполітики

Для тих жінок, хто старанно бореться з локальними жировими відкладеннями, целюлітом, але ніяк не може досягти бажаного результату, ефективним способом досягнення мети може стати використання ліполітиків. Центр краси “LaserHall” запрошує вас записатися на прийом косметолога. Ми гарантуємо європейський сервіс, безпеку та найкращі ціни на ліполітичні ін’єкції в Одесі.

Що таке ліполітики, і коли їх використовують

Ліполітики – це препарати, ефективні для корекції локальних відкладень жиру. Їх вводять у проблемну зону, і вже через 4-5 процедур спостерігається схуднення. nbsp; Якщо використовуються ін’єкції липолитиков для обличчя, можна позбутися «другого підборіддя», коли їх вводять у зону стегон чи іншу частину тіла, то «йдуть» кілька сантиметрів объема.  

Це відбувається тому, що речовини, що вводяться, сприяють ліполізу – процесу, при якому жирові клітини розщеплюються, а одержувані складові виводяться з організму в результаті природного метаболізму.

Відмінністю ліполітиків від коктейлів, що використовуються при мезотерапії, є те, що коктейлі з вітамінів вводяться в дерму і їхня дія спрямована на оздоровлення шкірних тканин, а ліполітики за допомогою глибоких ін’єкцій доставляються в підшкірну клітковину і впливають тільки на жир.

Коли призначають ліполітики?

Широко поширена процедура за необхідності корекції наступних ділянок тіла із зайвими жировими відкладеннями:

  • живот, стегна, сідниці;
  • передпліччя, плечі;
  • підборіддя.

Іноді косметологи призначають уколи ліполітиків в обличчя – у щоки, на віки. Ін’єкційний ліполіз обличчя допомагає позбутися набряклості, одутлості. І головне, після процедури не залишаються синці. Терапія дозволяє повести корекцію форми обличчя: овал підтягується, його риси стають чіткими. Шкіра набуває природного кольору.

Скільки потрібно процедур ліполізу?

Кількість сеансів, необхідних для отримання ефекту, визначає лікар-косметолог. Воно залежить від форми ожиріння, стадії целюліту. Як правило, досить 3-4 процедури, щоб ефект став видимим. Сеанси проходять із періодичністю один раз на 4 тижні. Пауза необхідна, щоб активні речовини почали діяти, а організм зміг упоратися з навантаженням.

Яких результатів чекати від уколів ліполітиків?

При правильному дозуванні препаратів та дотриманні технології процедури ознаки целюліту зникають. Змінюється фігура, шкіра розгладжується, набуває здорового вигляду. Результат зберігається до року. Процедуру можна повторювати закріплення стійкого результату. Ліполітики застосовуються лише для локальної корекції фігури, це слід пам’ятати. Кардинально скинути вагу з їхньою допомогою не вдасться.

Докладніше про цю методику, а також про те, яка ціна на ін’єкційний ліполіз в Одесі ви можете в Центрі краси «LaserHall». Ми будемо раді відповісти на ваші запитання по телефону або під час очної консультації.

Препарат Вартість
Dermaheal LL (5 мл)2500 грн
Ферментотерапия Триада (3 Фермента)3000 грн
Lipozone 7К (1 мл)850 грн
Fibrojenyx cell (20 мл)2950 грн
Lipopeptis (10 мл)2000 грн
Light Fit (2мл)2050 грн
V-Line (5мл)1900 грн