Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія – відкриття сучасної косметології, що дає можливість підтримувати шкіру обличчя та тіла у чудовій формі, попередити передчасне старіння, позбутися зморшок. Процедура мікрохвильової терапії передбачає використання спеціального обладнання та вимагає високої підготовки спеціаліста. Ці умови дотримані у спеціалізованому салоні краси та здоров’я «Laser Hall». Тільки у нас клієнти отримують найкращу ціну в Одесі на мікрохвильову терапію (з урахуванням рівня сервісу та якості послуги). Дізнатися подробиці можна за контактним телефоном або безпосередньо в нашому Центрі.

Омолодження електрикою

Цей фізіотерапевтичний метод передбачає вплив електрострумом низької частоти та амплітуди на шкіру, кровоносні судини, лімфоструми. За рахунок цього покращується кровопостачання, вдається позбутися косметологічних дефектів та деяких проблем зі здоров’ям.

Наприклад, мікрострумова терапія обличчя допомагає боротися з вуграми, гіперпігментацією, підвищеною сухістю чи жирністю шкірного покриву. Завдяки покращенню кровоносного постачання різних шарів дерми вдається усунути дрібні зморшки, скоротити глибокі, позбутися набряків, нормалізувати відтік лімфатичної рідини. Процедура може бути альтернативою пластичної хірургії з кількома поправками. Вона:

  • не травмує шкіру;
  • має мінімум протипоказань;
  • проводиться без анестезії, оскільки не викликає больових відчуттів;
  • не вимагає реабілітації.

Ефект від мікрострумів видно вже після одного сеансу. А якщо пройти курс процедур, результат зберігається на довгі місяці.

Дуже популярна мікрострумова терапія для тіла:

Як працює метод?

  • Вона замінює підтяжку, частково підміняє ліпосакцію. Найчастіше рекомендований мікрострум для омолодження шкіри в сідничній ділянці, зоні декольте, рук.
  • Використовується ця техніка і при таких проблемах, як облисіння. Вплив струму дозволяє зупинити або запобігти випаданню волосся. Для стійкого ефекту потрібно двічі на рік проходити курс процедур.
  • Мікрострум зміцнює ослаблені м’язи обличчя, шиї. Здійснюється «підтяжка» овалу обличчя, зменшуються такі косметичні дефекти як «подвійне підборіддя» та «гусячі лапки», розгладжуються мімічні зморшки в ділянці носогубного трикутника.

Методика працює за принципом впливу струму на клітинну мембрану. Змінюється її електричний потенціал, активуються процеси метаболізму, клітина «прокидається». Мікрострум:

  • підвищує проникність клітини для амінокислот;
  • стимулює синтез білків, ліпідів;
  • активує вироблення колагену та еластину.

Ліфтинг обличчя мікрострумами забезпечує шкірі пружність, здоров’я, красу.

Як проводиться процедура?

У косметології використовують різні види мікрострумових процедур. Це може бути накладання на зону впливу електродів, приєднаних до апарату. Інший варіант – застосування лікарем-косметологом провідних рукавичок, якими проходить струм. Фахівець одночасно робить масаж і забезпечує проходження мікрострумів через шкіру.

Скільки коштує омолодження струмом?

Вартість процедури «Мікроструми для обличчя» набагато нижча, ніж хірургічна пластика. А ефект можна отримати такий самий. На мікроструми обличчя ціна в Одесі в нашому Центрі найпривабливіша. Ви самі можете вибрати оптимальну кількість процедур, проте максимальний ефект можливе лише після повного курсу.

ТривалістьЗона процедуриВартість
60 хвмікроструми обличчя550 грн
90 хвобличчя та шия580 грн
120 хвобличчя, шия, декольте650 грн