Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Омолодження та регенерація шкіри

  • Програма призначена для підготовки до агресивних методів впливу та відновлення шкіри після фотоомолодження, лазерного впливу, хімічних пілінгів.
  • Сприяють загоєнню та відновленню шкіри, поліпшенню лімфо- та кровообігу, а також вирішенню рубців, зняттю почервоніння на шкірі.


Дія основних інгредієнтів: Епігенетична, антиоксидантна, ангіопротекторна, зволожуюча, регенеруюча, ремодулююча, реструктуризуюча, геропротекторна ізофлавони сої (геністеїн).

Геністеїн здатний зв’язуватися з естрогеновими β-рецепторами фібробластів, активуючи вироблення колагенових волокон, дозволяє знизити вміст ферменту, що відповідає за утворення ферментів металопротеїназ, ацетил гексапептид-50 ультрасучасний пептид, що відновлює пошкоджені клітини. Впливає на сигнальні механізми у шкірі. Регулює активність генів для розвитку їх функціонування: відновлює та запобігає пошкодженню ДНК, підвищує рівень супероксиддисмутази, каталази, подовжує тривалість життя клітин, активує апоптоз. меристемальні стовбурові клітини азіатської центели містять біофлавоноїди, сапоніни, а також мадекасосид, який стимулює синтез колагенів I і III типів у сполучній тканині, в дермі, в стінках лімфатичних і венозних судин і одночасно інгібує матриксні металопротеїни 9 різних видів колагену у дермі.

Длительность Зона процедуры Стоимость
60 хвобличчя1200 грн