Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

RF Ліфтинг обличчя та тіла

Радіохвильовий ліфтинг, званий ще як RF або термоліфтинг, це салонна косметологічна процедура, спрямована на омолодження шкіри. Радіоліфтинг побудований на принципі впливу електричного струму високих частот на дерму та підшкірний жировий шар. Цей безопераційний метод дає відмінний результат – шкіра підтягується, лінії овалу обличчя стають чіткими, зморшки зникають.

В Одесі RF ліфтинг обличчя та тіла проводять лікарі-косметологи Центру Laser Hall. Ми пропонуємо всім, кого цікавить дана процедура, хто хоче повернути шкірі здоровий, гарний вигляд, відвідати наш салон. Перш ніж випробувати ефект від   RF на собі, подивіться у каталозі фото наших клієнток до та після дії. Це стане найкращим аргументом на користь правильного рішення.

Докладніше про процедуру

Процедура RF ліфтинг шкіри обличчя – відмінна альтернатива пластиці.

Хірургічна підтяжка побудована на видаленні шкірних фрагментів для щільнішого прилягання шкіри до тканин. При цьому на шкіру не виявляється сприятливого, оздоровчого ефекту.

Радіочастотний ліфтинг не передбачає інвазивних втручань. Внаслідок впливу підвищується вироблення колагену. Шкіра стає пружною, еластичною та природним шляхом підтягується. Вона не тільки виглядає більш здоровою та молодою, але й стає такою. Адже покращується мікроциркуляція у тканинах: швидко виводяться токсини, клітини насичуються киснем, амінокислотами. Процеси природного омолодження пролонговані. Для отримання стійкого ефекту достатньо проходити 2 повні курси термоліфтингу з 6-10 сеансів на рік.

Методика RF

При використанні сучасного обладнання, якщо процедуру проводить досвідчений фахівець, можна не побоюватися ускладнень. Лікар-косметолог виставляє потужність апарату, датчик температури з урахуванням типу шкіри, наявних косметологічних проблем та бажаного результату. Для різних ділянок шкіри використовують різні насадки. Наприклад, RF ліфтинг повік вимагає більш щадного підходу, ніж РФ ліфтинг тіла, так як навколо очей шкіра ніжніша.

Процедура контактна, тому на зону впливу наноситься шар охолоджуючого гелю. Радіохвилі впливають на глибокі шари дерми, залучаючи до процесів омолодження клітини, розташовані у глибоких структурах.

Прямими показаннями для процедури є:

  • в’ялість, пухкість шкіри;
  • «землистість», тьмяність, інші ознаки в’янення шкірного покриву;
  • вікові та мімічні зморшки;
  • « мішки» під очима.

Навіть після однієї процедури спостерігаються такі ефекти:

  • зменшення пір;
  • пружність, еластичність шкірного покриву за рахунок стимуляції вироблення калогену;
  • вирівнювання кольору обличчя за рахунок поліпшення циркуляції;
  • чіткі лінії вилиць;
  • зменшення набряклості, згладжування тонких зморшок у носогубних складках та області очей;
  • тонус шкіри.

RF ліфтинг очей попереджає вікове нависання верхніх повік та низку інших косметичних дефектів. Помітний та надовго зберігається результат після курсу процедур. Ефект хірургічної підтяжки забезпечений, при цьому він можливий завдяки внутрішньому оздоровленню шкіри.

Де проводять RF ліфтинг в Одесі?

Центр косметології Laser Hall запрошує всіх бажаючих записатися на РФ ліфтинг особи в Одесі. Ми проводимо процедуру на новому устаткуванні. Прийом ведуть підготовлені спеціалісти, які мають не лише теоретичні знання, а й практичний досвід. У нашому салоні дотримуються санітарні норми та технологія проведення. Радіочастотний ліфтинг має протипоказання, тому заздалегідь рекомендуємо відвідати консультацію нашого лікаря-косметолога.

ТривалістьЗона процедури Вартість
45 хвОбличчя повністю700 грн
20 хвОчі300 грн
30 хвДекольте400 грн
30 хвШия200 грн
45 хвШия + декольте550 грн
60 хвОбличчя + Шия + Декольте1050 грн
30 хв1 із зон (підборіддя/вилиці/щоки)350 грн
20 хвСтегна частково (задня, внутрішня, зовнішня частина)450 грн
40 хвСтегна повністю750 грн
60 хвГруди600 грн
60 хвЖивіт600 грн
60 хвТалія (боки)500 грн
40 хвСідниці500 грн
15 хвКоліна250 грн
40 хвРуки500 грн
60 хвЖивіт + Боки800 грн
60 хвСтегна + Сідниці1070 грн
90 хвЖивіт + Стегна + Сідниці1300 грн