Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Видалення папілом коагулятором

ТривалістьКількість Вартість
10 хв1 шт130 грн
20 хвдо 5 шт500 грн
30 хв5-10 шт800 грн
30 хвШия850 грн
60 хвПахова область900 грн
10 хв1 шт у пахвинній області320 грн
30 хвдо 5 шт у пахвинній області700 грн

Нерідкі випадки появи на тілі людини різних новоутворень. І незважаючи на те, що більшість з них доброякісні і не мають строгих медичних показань до видалення, все ж таки дана процедура користується великою популярністю.

Перша причина естетичного характеру. Якщо деякі витончені родимки можуть людину навіть прикрашати і надавати особливого шарму, то прикраси у вигляді бородавок і папілом навряд чи комусь припадуть до душі.

Окрім цього, часто різні нарости на шкірі створюють відчутний дискомфорт у повсякденному житті. Вони чіпляються, труться одяг, тим самим ризикуючи бути травмованими.

Є також можливість трансформації доброякісних утворень у злоякісні. Тому краще все ж таки перестрахуватися і позбутися їх зовсім. 

Видалити будь-яку папілому в Одесі можна в нашому Центрі лазерної епіляції та косметології методом електрокоагуляції.

Принцип процедури

За допомогою спеціального приладу ультракороткі хвилі (частота 30кГц) проходять через електрод-голку і чітко впливають на точкову область.

За рахунок термічного удару струмом високої частоти білок згортається, дрібні судини руйнуються (“склеюються”), запобігаючи кровотечі. При обробці гемангіом та інших великих судинних сіток можливе неглибоке проколювання голки шкіри для більш ефектного “запаювання” зсередини.

Залежно від зони роботи можуть підбиратися різні насадки для електрокоагулятора: петля, шпилька, скальпель, нитка.

На місці дії залишається невелика скоринка, вона повністю зникає протягом 7-10 днів. Рубців та синців не залишається. У період реабілітації бажано утриматися від відвідування лазні, басейну, сауни та будь-яких процедур, що провокують розм’якшення скоринки. Здирати її не також не варто, щоб уникнути утворення рубцевої тканини. 

Що можна видаляти

Найчастіше пацієнти поводяться саме з папіломами. Це утворення, що утворюються на зовнішньому шарі шкіри або на слизовій оболонці. Вони, зазвичай, мають витягнуту форму.

Примітно те, що вірус папіломи живе в організмах майже 80% людей, але виявляється в поодиноких випадках. Зазвичай він починає поширюватися і призводить до появи на тобі новоутворень через сильне зниження імунітету (на тлі тривалої хвороби, вагітності, прийому ліків, стресу). 

Проводиться не тільки електрокоагуляція папілом класичного типу, а й інших новоутворень. Серед них:

 • Бородавки.

Їх часто плутають із папіломами. Вони правда дуже схожі, але все ж таки мають відмінності: не мають ніжки, мають рівні чіткі краї, розташовуються частіше на підошвах, обличчі, ліктях, волосистій частині голови і пальцях рук.

 • Кератопапілома.

Зазвичай зустрічається у людей зрілого віку, має вірусний характер. Відрізняється розростанням рогового шару епітелію. Шкірка товщає, може тріскатися і кришитися. З видаленням кератопапіл краще не затягувати. Травмувати їх дуже легко і вкрай не бажано допускати вплив ультрафіолету.

 • Кондилома.

Нарости, що утворюються під дією вірусу папіломи низького онкогенного ризику в інтимній зоні та області паху (на поверхні шкіри та на слизових оболонках). Найчастіше інфікування відбувається статевим шляхом.

 • Контагіозний молюск.

Збудником є ​​вірус із групи віспи. На шкірі з’являється вузлична висипка рожевого кольору з рідиною всередині і жовтою точкою посередині. В основному від цього захворювання страждають діти дошкільного та молодшого шкільного віку.

 • Ксантелазма століття.

Жовті м’які бляшки на повіках, що виникають внаслідок порушення обміну речовин (як правило, ліпідного), а також проблем із серцем, печінкою, зайвою вагою, підшлунковою залозою, атеросклерозом. 

 • М’яка фіброма.

Невеликий наріст, сформований клітинами сполучної та фіброзної тканини. Часто виникають в області пахв, на обличчі, під грудьми та на спині. Причиною може стати підвищений потовиділення, дисбаланс гормонів, запальні процеси, тривала інсоляція.

Також техніку електрокоагуляції використовують для видалення пігментних невусів, точкових гемангіом, судинної сіточки та “зірочок”.

Як проходить процедура

Видалення будь-якого новоутворення має єдиний алгоритм проведення:

 • Консультація лікаря та діагностика проблеми. У разі відсутності протипоказань пацієнт допускається до наступного етапу. Підготовки ніякої не потрібно. Очищення поверхні від зовнішніх забруднень і шкірних виділень. Обробка антисептичними засобами. Анестезія. Виробляється місцевим способом шляхом введення знеболювального препарату біля основи патологічної освіти.  
 • Безпосередній вплив електричним коагулятором на предмет видалення. 
 • Повторна дезінфекція.

На 7-10 день призначається контрольний прийом, на якому оцінює процес загоєння.

Після електродеструкції іноді з ініціативи лікаря посічений матеріал може бути спрямований на гістологічне дослідження для виключення сумнівів щодо доброякісного характеру новоутворення. У той час як при лазерному видаленні такої можливості немає, тому що весь матеріал руйнується.

Також в окремих випадках косметолог може доповнити процедуру лазерним шліфуванням для згладжування країв та покращення естетичного ефекту.

Протипоказання

Незважаючи на те, що даний метод не передбачає хірургічного втручання, він має низку суворих протипоказань. Це:

 • вірусні ураження шкіри в гострій стадії;
 • глибока та/або велика зона ураження, коли проникнення новоутворення досягає рівня підшкірно-жирової клітковини або діаметр наросту більше 5 см. (у цьому випадку швидше знадобиться (операційне втручання); протягом останніх 2-3 місяців;
 • системні захворювання крові;
 • серцева недостатність та цукровий діабет у декомпенсованій стадії;
 • гіпертонія з частими кризами
 • порушення функції згортання крові.

Також обов’язково попередьте лікаря, якщо приймаєте якісь медикаменти.

Переваги

Метод електрокоагуляції має багато плюсів. Серед них:

 • Оперативність. 

У більшості випадків достатньо одного відвідування лікаря. Весь сеанс триває до півгодини. А саме видалення триває й зовсім кілька хвилин.

 • Вартість.

Ціни на видалення папілом є досить демократичними.

 • Широкий спектр дії.

Дозволяє видалити багато різновидів наростів та дефектів шкіри.

 • Швидке відновлення.

Повне загоєння відбувається вже за кілька днів. 

 • Естетичність.

Не залишається шрамів і рубців (у тяжких випадках для цього будуть потрібні додаткові процедури).

 • Безболісність.

Мінімум неприємних відчуттів під час сеансу та після нього.

Запрошуємо вас на процедуру видалення папілом та бородавок в Одесі під керівництвом досвідчених лікарів з використанням якісної сучасної техніки.