Будь-яка процедура з видалення небажаного волосся потребує правильної підготовки. Від цього багато в чому залежить її безпека і кінцевий результат. У цій статті ми поговоримо про те, як підготуватися до електроепіляції.
Основні правила підготовки до процедури
Зважившись на електроепіляцію, клієнти мають розуміти, що потрібно не просто прийти до майстра в зазначений день, а попередньо підготуватися до сеансу, виконавши певні рекомендації.
Що можна робити перед електроепіляцією
- Очищення шкіри. За 1 день до походу в косметологічний центр можна очистити шкіру скрабом від ороговілих клітин і зволожити відповідними засобами. Так фолікулярні гирла розкриються, тим самим полегшуючи доступ до цибулин.
- Гідратація. Необхідно пити достатню кількість води для підтримання оптимального гідробалансу шкіри, за день до процедури потрібно випити не менше 1,5 л рідини.
- Анестезія. За 2 години до сеансу клієнт самостійно наносить на оброблювану ділянку анестезію. Після протирання шкіри 0,05% хлоргексидином, на неї наносять і добре втирають перший шар, потім густо намазують повторно і замотують ділянку тіла харчовою плівкою.
Що не можна робити перед електроепіляцією
- Голити і висмикувати волосся. За 2-3 тижні до візиту до майстра слід припинити видаляти небажані волоски іншими способами, зокрема бритвою. Важливо, щоб фахівець міг бачити природну довжину і корінь волосини. Недотримання цієї вимоги не тільки збільшить час сеансу, а й негативно позначиться на кінцевому результаті. Довжина волосків на момент обробки зони має бути не менше 3 мм.
- Засмагати. Клієнти часто запитують про те, чи можна засмагати перед електроепіляцією? Приймати сонячні ванни і відвідувати солярій не варто мінімум за 2 тижні до процедури. Після засмаги шкіра стає більш чутливою і подразненою, що може підвищити болючість процедури.
- Користуватися косметикою. У день процедури не наносити косметичні засоби та парфуми на зону, яка буде оброблятися.
- Пити алкоголь, каву. За 1 день до процедури не варто вживати алкогольні напої та каву. Вони можуть вплинути на кровообіг і підвищити чутливість шкіри, посилюючи сприйняття болю і негативно позначаючись на самому процесі епіляції.
Як доглядати за шкірою після процедур
Так чи інакше під час електроепіляції здійснюється вплив на шкіру. Тому її почервоніння і поява набряклості вважається цілком допустимим явищем. У місці введення голки-електрода утворюється скоринка, яку категорично забороняється видаляти самостійно, щоб уникнути інфікування шкіри і появи шрамів. Через кілька тижнів вона сама відпаде і поступово шкіра набуде природного відтінку.
Для прискорення відновного процесу майстри рекомендують:
- Протирати оброблену зону антисептичним засобом. Для цього підійде хлоргексидин (0,05 %), який використовують 1-6 разів на добу до 5 днів.
- Протягом доби після сеансу не мочити ділянку епіляції.
- Не користуватися спиртовмісними засобами для догляду за тілом, а також тональними кремами і дезодорантами, щоб не викликати сильне подразнення шкіри.
- Не відвідувати басейн і сауну протягом 3-х днів після сеансу. Хлорована вода і висока температура можуть негативно позначитися на стані шкіри.
- Не засмагати доти, доки оброблена зона повністю не загоїться і не відновиться (близько місяця).
Ми постаралися детально описати правила підготовки до електроепіляції та особливості догляду за шкірою після неї. Дотримання цих рекомендацій дасть змогу зробити процедуру комфортнішою і безпечнішою, а також мінімізувати ймовірність появи небажаних наслідків.