Address
Одеса, Одеська область, вул. Єврейська, 54

Ін’єкції Ботокса/Диспорту

Центр косметології «LaserHall» запрошує всіх бажаючих скоригувати зовнішність за допомогою ботулінотерапії – пройти процедуру підшкірних ін’єкцій ботоксу. Використання уколів ботулотоксинів для омолоджування практикується у всьому світі. Метод отримав визнання Всесвітньої Організації охорони здоров’я та пройшов реєстрацію в Україні. А найпоширенішим та найвідомішим препаратом ботулінотерапії є ботокс. Якщо ви хочете позбавитися мімічних зморшок, пропонуємо записатися на прийом до лікаря-косметолога. Фахівець визначить зону та площу корекції, проведе процедуру. Ціна на уколи від зморшок під очима, від виражених носогубних складок, «борозен» на лобі в нашому Центрі відрізняється демократичним рівнем.

У чому суть ботулінотерапії з використанням ботоксу?

Ботокс застосовується для омолодження зовнішності, точніше – для її корекції. Будучи токсином, ця речовина перериває нервові зв’язки у м’язах, блокуючи її скорочення. Завдяки цьому м’язи обличчя частково втрачають працездатність, шкіра розгладжується. Важливо, що ефект від методу можливий лише у боротьбі з мімічними зморшками. Наприклад, ботокс від зморшок на лобі допоможе тим, хто має звичку хмуритися, а  Ботокс навколо очей часто необхідний тим, хто мружиться і хоче повернути красу верхньої третини обличчя. З віковим в’яненням шкіри, наслідком якого стають глибокі зморшки, ботулінотерапія впоратися не зможе.

Також метод використовується для збільшення губ. Дізнатися докладніше про процедуру, а також вартість ботокса губ можна телефоном.

Розгладжування шкіри обличчя за допомогою ботексу, незважаючи на низку скептичних заяв, що з’являються в жовтій пресі, є абсолютно безпечною процедурою. Головне, звертатися за послугою до спеціалізованого медичного центру чи салону краси, який має ліцензію на проведення подібних маніпуляцій. За дотримання протоколу косметологічні уколи з ботоксом не завдають шкоди здоров’ю, перешкоджають збільшенню мімічних зморшок, оскільки блокують роботу підшкірних м’язів у зоні на 4-6 місяців. Після цього часу нервові зв’язки відновлюються і мускулатура нормалізує працездатність. Щоб зберегти ефект, процедуру потрібно повторювати. Невисока ціна на ботокс в Одесі дозволяє жінкам підтримувати красу без проблем. Ну а якщо ви вирішите, що метод вам не підходить, то відмовитись від продовження його використання можна без будь-яких наслідків.

У яких випадках рекомендовані уколи ботоксу?

  • При горизонтальних «борозенках» між бровами.
  • У разі ефекту «гусячих лапок» в області куточків очей;
  • При складках у носогубному трикутнику.
  • При зморшках у зоні перенісся.

Як відбувається процедура?

Особливої ​​підготовки перед сеансом не потрібно. Процедура триває недовго. Так як ботокс вводиться найтоншими голками, травматизм мінімальний. Пацієнтка, як правило, не відчуває хворобливих відчуттів. Але при підвищеній чутливості шкіри може бути використана місцева анестезія у вигляді спрею чи крему. Після уколів слідів практично не залишається, реабілітація не потрібна.

Скільки коштує ботулінотерапія?

Вартість процедури відрізняється залежно від зони та площі впливу. Наприклад, ціна ботокса для губ буде іншою, ніж вартість процедури для видалення зморшок на лобі. 

Ін’єкції Ботоксу

Ботокс Вартість
Горизонтальні зморшки чола3600 грн
Гусячі лапки1500 грн
Міжбров’я1700 грн
Зморшки області носа2200 грн
Куточки губ880 грн
Корекція ясенної посмішки3300 грн
Шия3300 грн
Підборіддя800 грн
Декольте5200 грн
Корекція овалу обличчя5300 грн
Одна одиниця Ботоксу130 грн

Ін’єкції Диспорту

Диспорт Вартість
Горизонтальні зморшки чола3600 грн
Гусячі лапки2200 грн
Міжбров’я2200 грн
Лоб3000 грн
Лоб+міжбров’я4000 грн
Ніс800 грн
Корекція зони навколо губ (кісет)2100 грн
Деснева посмішка850 грн
Шия3000 грн
Підборіддя800 грн
Жувальний м’яз3000 грн
Корекція овалу обличчя4300 грн
Одна одиниця диспорту60 грн